
Elstead Lighting Бра Elstead Hollis настінний чорний IP44 E14 1 джерело світла
7 278 ₴
- В наявності
- Код: 171013650
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бра Elstead Hollis (модель HK-HOLLIS1-O-BK-BATH) — настінний світильник для ванної кімнати в чорному кольорі. Корпус виконаний зі сталі з опалово-білим склом. Оснащений одним джерелом світла з патроном E14, максимальна потужність лампи 40 Вт. Сумісний з лампами типу SMART для функції затемнення. Ступінь захисту IP44 забезпечує надійну роботу у вологих приміщеннях. Розміри: висота 40.3 см, ширина 15.6 см, глибина 19 см. Вага 1.02 кг. Номінальна напруга 220-240 В. Лампа не включена в комплект. Виробник: Elstead Lighting (Польща).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 15.6 мм |
| Висота | 40.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Email виробника | biuro@elsteadlighting.pl |
| Адресування виробника | ul. Komandosów 3 32-085 Modlniczka Polska |
| Вага | 1.02 |
| Можливість dimming | Сумісний із SMART лампами |
| Глибина | 19 мм |
| Код виробника | HK-HOLLIS1-O-BK-BATH |
| Колекція | Hollis |
| Контактні дані виробника | '+48 12 444 10 91 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Максимальна потужність лампи | 40 |
| Материал абажура | Скло опалове |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Мoдель | HK-HOLLIS1-O-BK-BATH |
| Призначення | Для ванної кімнати |
| Номінальна напруга | 220-240 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Бра настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 278 ₴

