
Стельовий світильник Milagro - Capital 2Xgx53 Black (Mlp0942)
6 620 ₴
- В наявності
- Код: 171105495
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісний світильник CAPITAL BLACK 2XGX53 НАПРУГА: ~230 В/50 Гц ШИРИНА (мм): 1100 мм ШИРИНА УПАКОВКИ (см): 115 КІЛЬКІСТЬ СВІТЛОВИХ ТОЧОК: 2 ВИСОТА ЛАМПИ (мм): 230 мм НОВІ ПРОДУКТИ: 24 ПОТУЖНІСТЬ: 2xGX53 ВАГА НЕТТО: 3,6 кг ВИСОТА УПАКОВКИ ( см): 40 ШИРИНА ЛАМПИ (мм): 460 мм ГЛИБИНА (мм): 460 мм ГЛИБИНА УПАКОВКИ (см): 50 РЕГУЛЬОВАНА ВИСОТА (мм): 500-900 мм ВАГА БРУТТО: 7 кг СІМЕЙСТВО ЛАМП: CAPITAL КОЛІР: ЧОРНИЙ ВИРОБНИК: Eko-Light РІЗЬКА: РІВЕНЬ GX53 ЗАХИСТ: IP20 МАТЕРІАЛ: МЕТАЛ БРЕНД: Milagro ДЖЕРЕЛО СВІТЛА В КОМПЛЕКТІ: НЕЗАМІННЕ ДЖЕРЕЛО СВІТЛА: Так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 46 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 2 źródła |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | GX53 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 620 ₴





