
Стельовий світильник Italux - Butero S Led 6W 3000K золотой/Bursztynowy Pnd-34359-S-Hbr-Amb (Pnd34359Shbramb)
3 458 ₴
- В наявності
- Код: 171105636
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна лампа Italux BUTERO PND-34359-S-HBR-AMB Дані про продукт Розміри Світло Загальні Інше Легке регулювання висоти ІТАЛЮКС Усі товари продавця Виберіть колір лампи Додаткова інформація щодо параметрів аукціону Додаткова інформація про назву аукціону
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 6W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Stal |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Złote |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 458 ₴



