
Стельовий світильник TK Lighting Venus Wood M з клітковим абажуром E27 дуб
6 688 ₴
- В наявності
- Код: 171201471
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник TK Lighting Venus Wood M виконаний у сучасному стилі з клітковим абажуром з натурального дерева (дуб). Світильник оснащений цоколем E27 для лампочок потужністю до 15 Вт LED. Конструкція виготовлена з міцних матеріалів: фанера, проводка, лакована сталь, що гарантує довговічність. Розміри: ширина 46 см, висота 160 см, глибина 46 см. Монтажна пластина діаметром 100 мм та висотою 38 мм. Стандартне живлення 230V. Захист від пилу та вологи IP20. Кабель із заземленням. Виробник надає гарантію 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6886 |
| Висота | 160 мм |
| Висота монтажної пластини | 38 |
| Діаметр монтажної пластини | 100 |
| Довжина: | 46 мм |
| Колекція | VENUS |
| Матеріал плафона | Метал |
| Мoдель | Venus Wood M |
| Потужність | 15 |
| Наявність заземлення | Да |
| Робоча напруга | 220 |
| Розміри паковання | 48 x 48 x 40 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір додатковий | Чорний |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688 ₴








