
Корм сухий Pan Misko Special Needs Mobility Active для собак M 9 кг
161 423 ₴
- Немає в наявності
- Код: 173373134
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Сухий корм для дорослих собак середніх порід лінії Special Needs, розроблений з урахуванням особливих потреб активних та спортивних собак, а також тварин у період відновлення. Формула містить компоненти для підтримки опорно-рухового апарату: глюкозамін, хондроїтинсульфат та МСМ. Таурин та L-карнітин забезпечують належну роботу серцево-судинної та нервової системи. Склад: свинина дегідратована (26%), качка (12%, включаючи дегідровану 7% та гідролізовану 5%), батат, рис, картопля, свинячий жир (11,9%), сушений буряковий жом, гідролізовані дріжджі, екстракт цикорію як природне джерело ФОС, масло лосося, мінеральні речовини, водорості, манно-олігосахариди, вітаміни А, D3, Е, С, цинк, залізо, марганець, мідь, йод, селен. Без додавання гороху, легко засвоюється. Аналітичний склад: сирий протеїн 27%, жир 17,5%, клітковина 2,7%, зола 8,5%, вологість 7,5%, кальцій 1,2%, фосфор 1%. Упаковка 9 кг. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага упаковки | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смак | Mix smaków |
| Вік | Dorosłe |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | Specjalne potrzeby Mobility & Active Chrupki M 9 kg |
| Марка | Pan Mięsko |
| Розмір собаки | Rasy średnie (10-25) |
| Розмір паковання | 9 кг |
| Стан | Нове |
| Спеціальні продукти | Dla psów aktywnych |
| Тип | Bezzbożowe, Ekologiczne, Wysokobiałkowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 423 ₴

