
Hinkley Lighting Люстра Hinkley Yorktown 3 3623an
9 613 ₴
- В наявності
- Код: 27231383
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Hinkley Yorktown 3 3623an. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідну кількість світла, але й стиль та характер. Вибір відповідної люстри може значно вплинути на атмосферу певного приміщення. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Hinkley Yorktown 3 3623an, який чудово поєднує в собі естетику з функціональністю. Параметри світла. Люстра Hinkley Yorktown 3 3623an оснащена трьома джерелами світла, кожне з максимальною потужністю 60W. Завдяки використанню патрона E14, люстра сумісна з широким асортиментом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Традиційний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 613 ₴

