
Стельовий світильник Candellux Estera 33-11510 хром 3x40W E14
7 187 ₴
- В наявності
- Код: 27804261
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник Candellux Estera 33-11510 призначений для освітлення житлових приміщень. Модель обладнана трьома джерелами світла з цоколем E14, потужністю 40W кожна. Світильник виконаний у хромованому покритті з кремовими елементами. Стиль виконання - гламур. Розміри: висота 55 см, ширина 62 см, глибина 15 см. Живлення мережеве 220V. Світильник підходить для встановлення на стелю та забезпечує рівномірне освітлення приміщення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина: | 15 мм |
| Мoдель | Estera 33-11510 |
| Потужність | 40 |
| Ширина | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 187 ₴

