
Лампа підвісна Ideal Lux Candy SP1 D50 86743
25 522 ₴
- В наявності
- Код: 30507104
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ideal Lux Candy Sp1 D50 86743. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, виконуючи як практичну, так і декоративну функцію. Вибір відповідної лампи може суттєво вплинути на атмосферу приміщення, а також підкреслити його стиль. Підвісна лампа Ideal Lux Candy Sp1 D50 86743. є прикладом сучасного освітлення, яке підійде для багатьох різних оформлень. Світлова ефективність. Лампа Ideal Lux Candy Sp1 D50. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 60W, що дозволяє створити приємну та яскраву атмосферу в приміщенні. Завдяки використанню патрона.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 50 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Candy SP1 D50 86743 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 522 ₴

