
Стельовий світильник Ideal Lux Woody Pl4 90900
15 304 ₴
- В наявності
- Код: 30531409
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стельовий світильник Woody Pl4 від італійського виробника Ideal Lux. Бренд славиться найвищою якістю виготовлення, застосуванням чудових матеріалів та традиційним дизайном у поєднанні з новітніми технологіями. Світильник ідеально підходить для оформлення вітальні, спальні або ванної кімнати, легко впишеться в будь-який інтер'єр. Модель обладнана вбудованим світлодіодним модулем або адаптована для роботи зі світлодіодним джерелом світла, що дозволяє вибрати оптимальну потужність та колірну температуру. При виході з ладу джерела його просто замінюють без необхідності ремонту світильника. Виріб постачається з оригінальною упаковкою, інструкцією з монтажу та всіма необхідними сертифікатами якості. Доставка зі складу протягом 5-10 днів. Купуючи у нас, ви отримуєте гарантію автентичності та якості товару з 2010 року.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Biuro, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny, Klasyczny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Szare |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 304 ₴

