
Світильник стельовий Italux Md 92161A білий G4 20W
4 622 ₴
- В наявності
- Код: 31356876
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник Italux Md 92161A White – сучасне рішення для ефективного освітлення будь-яких приміщень. Виготовлений з високоякісного білого металу з діаметром абажура 80 см, який забезпечує широке світлорозсіювання. Оснащений одним джерелом світла потужністю до 20 Вт з різьбою G4, сумісною як з класичними галогенними, так і з сучасними світлодіодними лампочками. Енергоефективний клас А гарантує низьке споживання електроенергії з одночасним збереженням високого рівня світлоносності. Захист IP20 забезпечує надійний захист від проникнення сторонніх предметів. Завдяки універсальному стилю світильник ідеально підходить для вітальні, кухні, спальні, коридора, сходів та ванної кімнати. Міцна конструкція та елегантний дизайн дозволяють йому гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 80 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 20W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | G4 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 622 ₴






