
Стельовий світильник Candellux Edison Bursztynowy 31-21397
4 661 ₴
- В наявності
- Код: 31748291
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісний світильник EDISON Candellux з бурштиновою кулькою Підвісна лампа Candellux EDISON 31-21397 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Параметри Світло ➖ Цоколь лампи: E27 ➖ Кількість джерел світла: 1 ➖ Тип джерела світла: класичні або світлодіодні лампочки ➖ Лампочка в комплекті: так ➖ Потужність: 60 Вт ➖ З можливістю затемнення: так (залежно від лампочок) Розміри ➖ Довжина: 25 см ➖ Ширина: 25 см ➖ Зріст: 120 см Загальні ➖ Колекція: Edison ➖ Тип: підвісна лампа ➖ Колір: бурштиновий ➖ Матеріал: сталевий строп | скляний абажур ➖ Код товару: 4962b70a ➖ Код: Candellux 31-21397 Інше ➖ Гарантія: 2 роки ➖ Сертифікати: CE CANDELLUX Це польський виробник та імпортер ламп у класичному та сучасному стилі. Сімейна компанія з тридцятирічним досвідом приділяє увагу деталям і широкому вибору продукції. Купуючи лампочки для вибраної лампи або освітлення з вбудованим світлодіодом, пам’ятайте, що вони мають різні кольори світла. Колір світла змінює сприйняття даного інтер'єру і впливає на наше самопочуття. Більш теплий колір призначений для місць відпочинку та релаксації, а більш холодний колір стимулює до дії та роботи. Додаткова інформація щодо параметрів аукціону Ми докладаємо всіх зусиль, щоб інформація, яка міститься на наших аукціонах, була достовірною та не вводила в оману, тому, аналізуючи параметри товару, дотримуйтесь інформації, що міститься в описі аукціону, а не параметрів, розміщених безпосередньо під фотографіями (Параметри розділ). Дані, які там містяться, походять із каталогу продукції Allegro (виробництво), і ми не маємо впливу на їх правильність, оскільки ними керує Allegro. Додаткова інформація щодо назви аукціону Назви аукціону, які ми створюємо, розміщуються праворуч від пропозиції (над ціною). Ми намагаємося включити найважливішу інформацію про товар - назву, колір, форму або іншу особливість, яка відрізняє товар від інших подібних. Однак безпосередньо над фотографіями є другий заголовок пропозиції, створений Allegro автоматично на основі параметрів товару. Він часто містить оманливу та неправдиву інформацію, на яку ми, на жаль, не маємо впливу. Під час використання веб-сайту в мобільному додатку видно лише назву, створену Allegro, тому перед тим, як прийняти рішення про покупку, варто уважно вивчити опис аукціону та параметри, надані Продавцем. ID: 2e9c279f7b32e7dd78b6666b693b40b1ec2b5e5e
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 25 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Candellux |
| Матеріал | Szkło |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Pomarańczowe |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 661 ₴

