
Стельовий світильник Markslojd Lohals 102288
4 291 ₴
- В наявності
- Код: 31937443
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісний світильник Lohals належить до широкого асортименту підвісних світильників зі скляним абажуром, які входять до надзвичайно багатого портфоліо Markslojd. Білий ажурний абажур, вкритий квітковими візерунками, безперешкодно пропускає потік світла, завдяки чому вибрані поверхні будуть ретельно освітлені. Хромований кабель і оздоблювальні елементи ідеально поєднуються з прозорою рамою, надаючи всьому цьому елегантний вигляд. Світильник ідеально підходить як для будинку, так і для комерційних приміщень, оформлених в сучасному або класичному стилі. ЛАМПА LOHALS
НАВІШНІ МАРКИ SLOJD 102288 Серія: Euti Номер
каталог: 102288 Тип
матеріал: кераміка Тип
матеріал 2: метал Колір: білий Ковпак: E14 Джерело
освітлення: 1x40W / E14 Кількість джерел: 1 Джерело
освітлення в комплекті: НІ Взаємозамінні
джерела світла: ТАК Власна назва: Euti Висота
лампи (мм): 180 Довжина кабелю
(мм): 350 Можливість
затемнення: ТАК Ефективність
енергія: від A++ до E Примітки: Можливість використання
світлодіодні лампочки (джерело світла в комплект не входить); Увімкніть кабель Напруга
живлення: 230В Напруга
номінальна: 1x40 Вт Виробник: Markslojd Ступінь
захист (IP): IP20 Крапка
гарантія: 2 роки Штрих-код: 7330024512825
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 13 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Stal, Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 291 ₴



