
Elstead Lighting Люстра Elstead Malia FE/MALIA/3
9 556 ₴
- В наявності
- Код: 32103189
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Malia FE/MALIA/3. Стельове освітлення є ключовим елементом кожного інтер'єру, впливаючи не лише на яскравість, але й на атмосферу та стиль приміщення. Стельові лампи знаходять застосування в різних місцях, таких як вітальні, спальні, кухні чи ванні кімнати, пропонуючи різноманітність у дизайні та функціональності. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Elstead Malia FE/MALIA/3., який вирізняється як елегантністю, так і ефективністю світла. Світлова ефективність та джерела світла. це люстра, оснащена трьома джерелами світла, що.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 556 ₴

