
Плафон Rabalux Spot Danila 2970
5 966 ₴
- В наявності
- Код: 32106479
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Чому Rabalux? Бренд RÁBALUX є синонімом надійної роботи та оптимального співвідношення ціни та якості не лише у сфері ламп для домашнього використання, а й класичних та енергозберігаючих джерел світла. Щорічно оновлюваний портфель продукції відповідає останнім тенденціям, але шанувальники традиційного стилю також знайдуть у нашому каталозі, який містить близько півтори тисячі найменувань, відповідні світильники для квартир та вуличного використання. Стельовий світильник DANILA 2970 Rabalux
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 22 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 źródeł |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Rabalux |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 966 ₴




