
Плафон Argon Ontario квадратний 35x35 см E27
7 605 ₴
- В наявності
- Код: 32106524
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плафон Argon Ontario модель 1580 - стельовий світильник квадратної форми. Розміри 35х35 см, висота 7 см. Призначений для 4 джерел світла з цоколем E27. Максимальна потужність лампочки 60W. Корпус чорного кольору. Світильник має сучасний дизайн і квадратну геометрію. Підходить для домашнього освітлення. За відгуками користувачів відрізняється функціональністю, міцністю та акуратним виконанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Область застосування | Для домашнього освітлення |
| Тип | Плафон |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 35 мм |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Мoдель | Ontario 1580 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 605 ₴

