
Стельовий світильник Candellux Chicago 31-24893 подвесной золотой E27
4 251 ₴
- В наявності
- Код: 32235976
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потолочний світильник Candellux Chicago 31-24893 — підвісна люстра в золотому кольорі. Призначена для використання з лампочкою потужністю 60 Вт з цоколем E27. Розміри: висота 110 см, ширина 35 см, глибина 35 см. Світильник підходить для різних приміщень, включаючи ванні кімнати та кухні. Тип цоколя E27 дозволяє використовувати різні типи ламп. Виробництво Candellux, модель Chicago.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина: | 35 мм |
| Мoдель | Chicago 31-24893 |
| Потужність | 60 |
| Тип | Стельовий світильник |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 251 ₴

