
Меблеве підсвічування Eglo Kob Led 93706
4 669 ₴
- В наявності
- Код: 33023710
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стельовий світильник KOB LED 93706 - Eglo - це поєднання цікавої форми та найкращої якості. Відомий угорський виробник ламп Eglo пропонує цікаві моделі ламп, що відрізняються цікавим дизайном і точною обробкою. У магазині ламп polskielampy.pl ви знайдете повну пропозицію брендових моделей ламп Eglo від Eglo: оригінальні лампи Eglo - це повна гарантія задоволення та ідеальної обробки. Eglo – це ідеально підібране освітлення для інтер’єру, яке легко впишеться в інтер’єр вітальні, спальні або ванної кімнати. Лампи Eglo - це гарантія високоякісного продукту за розумною ціною: Завдяки довгостроковій співпраці з виробником Eglo ми можемо забезпечити логістичні рішення для наших клієнтів. Кожна лампа, яку ми надсилаємо, має оригінальну упаковку, інструкцію та необхідні сертифікати: Лампи Eglo, які пропонує наш магазин, мають вбудований світлодіодний модуль або адаптовані для роботи зі світлодіодним джерелом світла. Завдяки цьому можна використовувати лампочку потрібної потужності і кольору. Цибулини такого типу широко поширені. Якщо лампочка вийшла з ладу, просто замініть джерело на нове, не замінюючи чи ремонтуючи лампу. У випадку з комплексним джерелом також можливе післягарантійне обслуговування. Купуйте тільки в перевіреному магазині: Продаємо світильники в інтернеті з 2010 року. У своїй діяльності ми керуємося споживчою етикою, намагаємося вирішити кожну проблему чи скаргу на користь нашого клієнта. Перевірте відгуки про нашу компанію на незалежних порталах формування думок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 3W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Марка | Eglo |
| Напруга | 230V В |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Тип | Lampy podszafkowe |
| Колір світла | Белый ciepły |
| Колірна температура | 3000K |
| Яскравість (лм) | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 669 ₴

