
Luminox Плафон Luminex Tokio chrom/Black (685)
5 078 ₴
- В наявності
- Код: 33523565
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Польський виробник освітлювальних приладів Стельовий світильник Luminex TOKIO (685) Колекція ламп TOKIO розроблена та виготовлена з високоякісних компонентів, які гарантують довговічність та безпеку експлуатації. Дизайн продукції TOKIO прямо відсилає до сучасного стилю, доступний у хромованому кольорі з матовими абажурами, які пасують до сучасних інтер’єрів. Тип лампи: Стельовий. Кількість точок освітлення: 3 Макс. потужність лампочки: 15 Вт Напруга: 230 В Висота (см): 31 Ширина (см): 60 Глибина (см): 14 ПЕРЕВІРТЕ НАШІ ІНШІ ПРОДУКТИ З СЕРІЇ TOKIO _x000D_ Luminex Tokyo хром/чорний (690)_x000D_ _x000D_ Luminex Tokyo хром/чорний (686)_x000D_ ПРО КОМПАНІЮ Компанія LUMINEX безперервно виробляє свою продукцію з 1968 року на основі власних розробок, які є результатом роботи відділу дизайну компанії. Спираючись на власний досвід, модні тенденції та ринкову економіку, ми створюємо дизайн освітлення з нуля, який розвивається на всіх етапах проекту разом зі зміною смаків одержувачів. Наші вироби створюються, починаючи від ескізу та підбору відповідної фурнітури - деталей/компонентів, через кольори, і закінчуючи етапом реалізації, готові до використання в масовому виробництві. Команда співробітників компанії докладає максимум зусиль, щоб гарантувати одержувачу продукт, який відповідає всім стандартам безпеки та високої якості виконання в процесі виробництва, складання, пакування та транспортування. Ми у вашому розпорядженні. LUMINEX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminox |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 14 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Jadalnia, Korytarz/schody, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Мoдель | Tokio |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Марка | Luminex |
| Матеріал | Stal |
| Нитка | E27 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 078 ₴

