
Плафон Eglo Calaonda 93413 сірий 58х31 см G9
31 600 ₴
- В наявності
- Код: 34611302
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Eglo Calaonda 93413. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, впливаючи на його атмосферу та функціональність. Плафон. це відмінний вибір для тих, хто хоче поєднати ефективне освітлення з елегантним дизайном. Ідеально підійде для різних приміщень, таких як вітальня, спальня чи їдальня, додаючи їм неповторного шарму. Світлова ефективність. Одним з найважливіших аспектів люстри є її здатність освітлювати простір. оснащений сімома джерелами світла з максимальною потужністю 33W кожне, що.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 2700К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 мм |
| Довжина: | 31 мм |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Максимальна потужність лампи | 33 |
| Мoдель | Calaonda 93413 |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Температура кольору | 2700 |
| Тип | Плафон |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 58 мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 600 ₴

