
Настільна лампа Jupiter ZEUS мідь патинована II 626 ZUG
12 036 ₴
- В наявності
- Код: 35720175
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Jupiter ZEUS мідь патинована II настільна 626 ZUG. Настільні лампи - це невід'ємний елемент оформлення інтер'єрів, що поєднує функціональність з естетикою. Завдяки ним можна створити затишну атмосферу та підкреслити характер приміщення. Модель настільна Jupiter ZEUS - це відмінний приклад елегантного та класичного дизайну, який чудово вписується в сучасні простори. Запрошуємо ознайомитися з його унікальними характеристиками та можливостями використання в різних інтер'єрах. Матеріали та розміри. Лампа виготовлена з високоякісного металу та сталі, що забезпечує її довговічність та.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 30 см |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Латунь |
| Мoдель | II 626 ZUG |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Латунь патинована |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 036 ₴

