
Стельовий світильник Zuma Line CRYSTAL P0076-01A-F4FZ
4 714 ₴
- В наявності
- Код: 36328980
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна лампа_x000D_
CRYSTAL P0076-01A-F4FZ підвісний світильник_x000D_
Ця модель підкреслить неповторний декор і характер домашніх кімнат_x000D_
КРИСТАЛ P0076-01A-F4FZ. Його чарівність кришталевих каменів,_x000D_
які надають освітленню вишуканості та шарму. Кристали навколо джерела_x000D_
підсвічування при включенні забезпечує фантастичну гру світла й тіні, що дасть_x000D_
кімната має атмосферний характер. Абажур закопчений зсередини, поки зсередини_x000D_
хромована зовні, що дає різний візуальний ефект залежно від того, чи є_x000D_
світло горить. Завдяки можливості регулювання висоти на тросі,_x000D_
лампу можна повісити над столом у вітальні або островом на кухні. Модель_x000D_
Висота 134 см, діаметр 13 см. Дані_x000D_
технічний: Матеріал: кришталь, скло, метал Колір: прозорий, сріблястий Завершення: Chrome Модель: CRYSTAL Тип_x000D_
Вал: G9 SourceType_x000D_
Освітлення: лампи розжарювання, світлодіодні лампи Кількість джерел_x000D_
Ліхтарі: 1 Максимум_x000D_
Потужність [Вт]: 42 Зріст [CM]: 134 Діаметр [см]: 13 Напруга: 230
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 134 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 13 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 42W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal, Szkło |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 714 ₴





