Доставка зі складу 5-10 днів. Переноска для тварин Trixie Libby Сумка для собак або котів дрібних порід. оббивка з поліестеру,
підкладка з поролону. Сумка відкривається спереду та зверху, має знімний,
регульований плечовий ремінь. Є короткий поводок, всередині якого
не дає тварині вискочити. Сітчасті вставки забезпечують оптимальний комфорт
циркуляція повітря (для захисту тварини можна накрити сіткою). Розміри
25x27x42 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 25 мм |
| Додаткова інформація | Zamykane na zamek, Otwierane od przodu lub boku, Otwierane od góry, Do noszenia w ręku, Do noszenia na ramieniu |
| Додаткові можливості | Duże otwory wentylacyjne |
| Максимальна вага тварини, що переміщується | 7 |
| Марка | Trixie |
| Матеріал | Tkanina |
| Розмір | S |
| Тип | Torby |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴





