
Іграшка Milly Mally Ko на Biegunach Polly Rowo-Gray 3999
5 236 ₴
- В наявності
- Код: 69413127
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Перша коник-гойдалка для дитини? Тільки рожева Поллі! Ви можете перетворити рожевого коня nPolly на катання з колесами! Машини Milly Mally – початок активної гри! Бренд Milly Mally роками піклується про те, щоб в арсеналі дитячих іграшок були аксесуари для активної та розвиваючої гри. Почніть із симпатичних конячок-гойдалок, а потім швидко перейдіть до самокатів, звичайних велосипедів і велосипедів, картингів та інших чудових транспортних засобів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milly Mally |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 12 m+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 61 мм |
| Звукові ефекти | Да |
| Марка | Milly Mally |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Dla chłopców |
| Тип | Koniki |
| Характер | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 236 ₴








