
Іграшка Schleich Kwiecisty Dom Bayala 42445
6 699 ₴
- В наявності
- Код: 69945240
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. schleich 42445 блискучий будинок з єдинорогом, озером і стайнею, для дітей від 5 до 12 років, BAYALA - ігровий набір Виробник: Schleich Ось іграшка, яка принесе дітям багато годин розваг! Блискучий дім єдинорога Schleich — ігровий набір для дітей від 5 до 12 років. Набір містить багато елементів, які дозволяють вільно грати, як-от єдинороги, стайня, озеро та транспортний кошик, який рухається вгору та вниз. Фігурки Schleich є синонімом навчальної гри, повної фантазії. Висока якість виготовлення, ретельне фарбування та точне моделювання роблять кожну іграшку з цієї серії красивою та дарують дітям багато емоцій. Schleich Shiny Unicorn House — це продукт світового класу, який стане ідеальним подарунком для кожної дитини. Він містить багато елементів і фігурок, які заохочують до творчої гри та розвитку уяви. Цей набір пропонує багато можливостей як для самостійної гри, так і для великої групи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schleich |
| Висота | 49 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 10 мм |
| Марка | Schleich |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE, EN 71 |
| Доля | Dla chłopców |
| Тип | Zestawy |
| Характер | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴

