
Іграшка vidaXL Pluszowy Osioek Stojcy Gray xxl
8 547 ₴
- В наявності
- Код: 70689416
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. З цим реалістичним м'яким осликом грати буде ще веселіше! Ця м'яка приємна іграшка з багатьма деталями виготовлена з міцного сталевого каркасу та високоякісного плюшу. Він витримує до 100 кг, тож ваша дитина зможе сидіти на ньому. Наш плюшевий ослик стане чудовим компаньйоном для дітей!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Висота | 64 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 81 мм |
| Матеріал | Плюш |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 30 мм |
| Домашній вихованець | Osiołki |
| Марка | VidaXL |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Dla chłopców |
| Характер | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 547 ₴

