
Іграшка Epee Maskotka Samby Pies Interaktywny 5647735
4 516 ₴
- В наявності
- Код: 72553726
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Шпага Samba Mascot Interactive Dog 5647735 Характеристики та розміри Інтерактивні функції Безпека та матеріали Переваги гри з талісманом Інтерактивні іграшки, такі як Інтерактивний талісман собака Шпага Самбі 5647735, є чудовим вибором для батьків, які хочуть познайомити своїх дітей зі світом розваг, навчаючи їх цінним навичкам.?
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EPEE |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 17 мм |
| Звукові ефекти | Да |
| Марка | Epee |
| Матеріал | Tkanina |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Zwierzątka |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 516 ₴






