
Іграшка Ecotoys Drewniany Warsztat Narzdzia 32El 1172 - Zabawka
4 218 ₴
- В наявності
- Код: 73108799
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. КОЛЬОРОВА ВЕРСІЯ ДЕРЕВ'ЯНОЇ МАЙСТЕРНІ! РОЗМІРИ МАЙСТЕРНІ: 53 x 33 x 74 (h) см ВКЛЮЧАЄ 32 АКСЕСУАРИ, ДЕРЕВ'ЯНІ ІНСТРУМЕНТИ, ГРУНТИ, ДОШКИ, ІДЕАЛЬНО ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ САМОДІЛЬНИКІВ, ПОВНІСТЮ ЗРОБЛЕНА З ДЕРЕВА, ІГРАШКА ДЛЯ ДІТЕЙ СТАРШЕ 3 РОКІВ ПРОДУКЦІЯ ECOTOYS-- - -- - --КОЖНИЙ ХЛОПЕЦЬ ЛЮБИТЬ майструвати. НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВІКУ Кожна дитина любить наслідувати поведінку дорослих. Грати зі справжніми інструментами, мабуть, не ідея, хорошим рішенням може стати дерев'яна майстерня ECOTOYS з багатим обладнанням, якому позаздрили б багато майстрів. СПРАВЖНЯ МАЙСТЕРНЯ Стіл має багато цікавих функцій і зручностей. Внизу є полиця для шурупів та інших предметів. В основній стільниці є різні отвори, до яких можна прикручувати шурупи та дошки. На висоті стільниці до столу прикріплені лещата і довга мірна стрічка. Стінка майстерні складається зі стелажів зі спеціальним місцем для інструментів. бо порядок важливий. ІГРАШКА З ДЕРЕВА ВИЩОЇ ЯКОСТІ Для найменших діток іграшка виготовлена з добірних високоякісних матеріалів!, призначена спеціально для маленьких дітей, розроблена таким чином, щоб не було гострих країв і небезпечних елементів, що підтверджено сертифікацією продукту, який прослужить багато годин і посмішки в кожен дім. DIY CORNER Це не тільки майстерня розміром 53 x 33 x 74 см, а й 32 додаткові аксесуари (всі зроблені з дерева), такі як: набір шурупів з кришками, дошки для загвинчування, лінійка., викрутка, гайковий ключ, молоток і лещата, прикріплені до столу. Барвиста коробка також може бути подарунком використовувати для зберігання іграшки пізніше ви знайдете чіткі польські інструкції зі складання, які займуть близько 15 хвилин - так що веселощі починаються з самого початку. -- -- -- СПЕЦИФІКАЦІЯ: РОЗМІРИ: 53 x 33 x 74 см ЗМІСТ: майстерня + 32 аксесуари ЧАС МОНТАЖУ: приблизно 15 хвилин ВІД: 3 років СЕРТИФІКАТИ: CE, EN71, УПАКОВКА: кольоровий картон, РОЗМІРИ УПАКОВКИ: 35 х 11 х 54 см ІНСТРУКЦІЯ: польська ВАГА: 5 кг КОД ТОВАРУ: 1172 Виробник: ECOTOYS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoToys |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 33 мм |
| Кількість елементів | 32 |
| Марка | EcoToys |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Dla chłopców |
| Тип | Warsztat |
| Характер | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 218 ₴

