
Іграшка для купання Yookidoo душ-слон із насадкою Blue 40159
3 167 ₴
- В наявності
- Код: 74337604
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний портативний душ-слон із керованою насадкою для ванни. Іграшка працює на 4 батарейках типу АА (не входять до комплекту). Кнопкова насадка дозволяє контролювати м'який потік води для миття волосся та шиї малюка. М'який дизайн забезпечує безпеку дитини при контакті зі шкірою. Підходить для новонароджених, немовлят і малюків. На пізніх стадіях розвитку використовується як звичайна іграшка для купання. Спосіб використання: поставте слона у ванну з рівнем води не менше 10 см. Натискайте бічні кнопки насадки для активації водяного струменя. Якщо струмінь припиниться, відпустіть кнопки і потрясіть слона у воді. Направляйте м'який потік на ноги і тіло малюка, привчаючи його до води і купання. Здатність дитини самостійно контролювати потік води розвиває координацію та допомагає подолати страх перед водою. Вода береться з ванни, тому температура завжди оптимальна. Призначена для ігор, розваг і досліджень. Виріб росте разом з дитиною і довгі роки служить надійним помічником під час купання. Вимагає ретельного висушування після кожного використання, не рекомендується залишати у воді. У комплекті: 1 електричний слон-душ із насадкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yookidoo |
| Висота | 39 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 9 мм |
| Марка | Yookidoo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Prysznice Fontanny |
| Характер | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 167 ₴




