
Душ для ванни Yookidoo Слоник фіолетовий з батарейками 40160
3 206 ₴
- В наявності
- Код: 74337605
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний і портативний душ-слон із душовою лійкою для малюків. Кнопкова душова лійка дозволяє контролювати м'який, заспокійливий потік води. Душ безпечний і простий у користуванні. Ніжний потік дозволяє легко мити шию та волосся. М'який дизайн забезпечує безпеку дитини. Підходить для новонароджених, немовлят і малюків. Можна використовувати як іграшку для купання на пізніх стадіях. Сидячі діти можуть грати з душем як іграшкою. Здатність дитини контролювати потік води перетворює ігри у ванні в приємне заняття. Душ розроблений для зручності використання батьками та м'якого комфорту для дітей. Як використовувати: помістіть душ-слона у ванну. Переконайтеся, що рівень води становить не менше 10 см. Щоб активувати водяний струмінь, натисніть кнопки з боків душової лійки. Якщо струмінь припиниться, відпустіть кнопки і потрясіть слона у воді. Легким і ніжним потоком направляйте його на стопи, привчаючи малюка до води і купання. Основні характеристики: портативний душ-слон із зручною для маневрування душовою лійкою під час купання; дуже практичний у використанні для маленької дитини, адаптований до маленьких ручок; система з електроприводом перекачує воду з ванни у душ, заохочує самостійні ігри та допомагає подолати страх перед купанням; переключач увімкнення/вимкнення дозволяє контролювати потік води, сприяє розвитку координації очей і рук; іграшка доповнює процес купання, вода викачується з ванни, що гарантує її температуру; виріб росте разом з дитиною і пізніше використовується як іграшка для ванни. У комплект входить: слон з батарейним живленням і душовою насадкою. Потрібно 4 батарейки типу АА (не входять у комплект). Використання: ретельно просушувати після кожного використання, не залишати у воді. Бренд Yookidoo представляє інноваційні інтерактивні продукти, які підтримують розвиток дітей і стимулюють їхню уяву. Іграшки створені для ігор, розваг, досліджень і відкриттів. Продукти розповсюджуються більш ніж в 30 країнах світу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yookidoo |
| Висота | 39 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 9 мм |
| Марка | Yookidoo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Prysznice Fontanny |
| Характер | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 206 ₴





