
Іграшка Jabadabado Lodziarnia Wzek W7112 - Zabawka
3 808 ₴
- В наявності
- Код: 77262295
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Дерев'яна морозиво на колесах - запорука успішного, креативного і смачного задоволення! Всі діти люблять морозиво - мобільний візок для морозива дозволить вам подати улюблені ласощі всім ведмедикам, лялькам і членам сім'ї. Гра в будиночок, магазин чи кафе-морозиво стимулює дитячу уяву, розвиває словниковий запас, а приготування морозива тренує спритність рук і координацію рук і очей. подарунковий набір: візок на колесах, п'ять морозива на паличках, п'ять кульок з різними смаками, ложка для морозива і полуничний топінг - представлені меблі та аксесуари від шведського бренду Jabadabado. Облаштування кімнати вашої дитини та середовище, в якому вона проводить час, мають величезний вплив на її самопочуття, особистість і відчуття смаку. Подбайте про те, щоб вашій малечі завжди було добре, безпечно та приємно у власному інтер’єрі! Jabadabado – шведська компанія, яка працює на ринку з 1993 року і спеціалізується на розробці та виробництві дерев’яних іграшок та обладнання для дитячих кімнат. Усі вироби Jabadabado відрізняються оригінальним дизайном, красивими кольорами та надзвичайно ретельною роботою. Усі іграшки Jabadabado розроблені з урахуванням інтересів дітей і стимулюють творчу гру. Технічні дані: розміри для дітей старше 1 року: 31 x 18 x 40 см.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 lata+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 18 мм |
| Кількість елементів | 17 |
| Марка | Jabadabado |
| Матеріал | Drewno |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Dla chłopców |
| Тип | Kuchnia |
| Характер | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 808 ₴

