
Іграшка Schleich Trening Zrcznociowy Dla Kucw 42481
3 397 ₴
- В наявності
- Код: 78991540
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Тренування спритності Schleich Pony 42481 Поні із задоволенням досліджуватимуть різні перешкоди під час тренувань спритності. По-перше, вони відчувають запах зверху вниз. Потім їх обережно проводять навколо та над ними. Деякі перешкоди можуть здатися їм настільки складними, що їм доведеться набратися багато сміливості, щоб спробувати вперше. У таких ситуаціях багато залежить і від вас. Ви все зможете, якщо проявите терпіння, ніжність і любов! Коли ви пройдете цей етап, ваші поні набудуть набагато більшої впевненості в собі. Вміст набору:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schleich |
| Висота | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0.6 |
| Вік | 2 lata+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 19 мм |
| Звукові ефекти | Немає |
| Мoдель | 42481 |
| Марка | Schleich |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Світлові ефекти | Немає |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE, EN 71 |
| Доля | Dla chłopców |
| Тип | Zestawy |
| Характер | Немає |
| Шкала | 1:48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 397 ₴





