
Іграшка Lisciani Barbie Dreamhouse
2 942 ₴
- В наявності
- Код: 80906426
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. БУДИНОК МРІЙ БАРБІ ЛИСТОК Величезна вілла Барбі, в якій можна навіть оригінальну ляльку
Барбі! Завдяки цьому набору ви зможете зібрати об'ємний ляльковий будиночок, який
у складеному вигляді він має розміри 73 x 67 x 22 см. Будинок двоповерховий з тематичними меблями
такі як шафа, диван і садові аксесуари - шезлонги, стіл і паркан
квіти. Все адаптовано під дані кімнати. Придумайте власні ідеї
ваші власні історії з будинком Барбі. Набір виготовлений з високоякісного картону. Для дітей
Вік: 4+ У набір входить: Основні характеристики продукту:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 22 мм |
| Звукові ефекти | Немає |
| Кількість кімнат | 4 |
| Ляльки в комплекті | Немає |
| Марка | Lisciani Giochi |
| Матеріал | Papier |
| Відкритий фронт | Да |
| Переміщення ліфта | Немає |
| Розмір сумісних ляльок | Do 30 |
| Світлові ефекти | Немає |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Dla dziewczynek |
| Характер | Barbie |
| Етальність | 2 |
| Ефекти | Brak efektów |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 942 ₴




