
Кільця Masterkidz різнокольорові для навчальної дошки 512Sшт (Me12746)
13 555 ₴
- В наявності
- Код: 80932896
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ✅Барвисті кілочки для наукової дошки Masterkidz 512 елементів 8 кольорів ✅ ✅ Завдяки барвистим кілочкам Masterkidz ви створите на своїй дошці незабутні конструкції. Єдиним обмеженням є ваша уява, тож дайте їй волю та створіть щось прекрасне! Кілочки бувають 8 кольорів, тому з них можна створювати різноманітні композиції. Характеристики: Masterkidz toys - якісні, міцні та безпечні дерев'яні розвиваючі іграшки. Розроблено та адаптовано до різних етапів розвитку дітей. Творчі, пригодницькі та пізнавальні розваги - ось основні переваги іграшок від цього бренду. Безцінна підтримка в методі Монтессорі. Оптимальний вибір для будинку, дитячого садка, готелю чи ресторану. Створіть ігровий куточок або широкоформатну освітню стіну. Пропозиція включає настінні та мобільні дошки. Столи з підсвічуванням, панно для гри фарбами. Тематичні навчальні модулі та багато іншого. Неймовірна кількість аксесуарів і нескінченні можливості для творчих ігор. ✅ME12746
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4.5 |
| Вік | 3 lata+ |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 31.5 мм |
| Марка | Masterkidz |
| Матеріал | Drewno |
| Сертифікати, думки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Характер | Немає |
| Ширина | 21.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 555 ₴

