
Дошка Masterkidz Akrylowe Kolorowe Diamenciki Do Tablicy Naukowej Stem (Me13989)
11 884 ₴
- В наявності
- Код: 80932900
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Акрилові кольорові ромби для Masterkidz Wall Panel (72 шт.) Акрилові кольорові діаманти для стінових панелей Masterkidz дають вам 72 причини для щастя! Набір складається з красивих дрібничок в ніжних дерев'яних рамах. Ви можете використовувати його для створення незвичайних конструкцій або збагачення композицій шпильками, мотузками та шестернями (продаються окремо). Граючи з ними, найменші розвивають свою уяву та стають більш творчими. Які ще ви використаєте акрилові діаманти для настінної панелі Masterkidz? Розставляючи їх, це тренінг для дрібної моторики та координації очей і рук. Обидві функції необхідні для навчання письма та підтримки цього процесу з раннього віку. Гра зі складанням акрилових діамантів також є чудовим способом вивчення математики. Кольорові елементи замінять традиційні лічилки та проілюструють поняття числа. Завдяки їм дитина навчиться рахувати і краще розуміти абстрактні терміни. Це готує вас до більш складних обчислень, наприклад, множення та ділення. Створіть свій власний науковий куточок на панелі Masterkidz Wall Panel! Цей фантастичний набір підходить для домашнього використання, дитячого садка або як обладнання для терапевтичного кабінету. [product-icons-descriptions] Ідеї для розваги Візерунки: зорове сприйняття, дрібна моторика, творчість Ви можете розширити розваги за допомогою інших елементів Masterkidz і створити двовимірні конструкції. Що він містить? Основна інформація Вік: 3+ Матеріал: акрил, дерево Вага: 3,6 кг Розміри: 30x30x13 см Продукт має сертифікат CE
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3.6 |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 14 мм |
| Марка | Masterkidz |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Характер | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 884 ₴

