
Іграшка Hot Wheels Autka Starter Pack 50 szt. CGN22
8 431 ₴
- В наявності
- Код: 82249923
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Асортимент подарункових наборів Hot Wheels з 50 упаковок_x000D_
CGN22_x000D_ Набір із 50 Hot Wheels® включає 50 різних транспортних засобів у масштабі 1:64, які порадують як дітей, так і дорослих колекціонерів. Кожен автомобіль має чудові деталі та автентичний вигляд. Це колекція автомобілів для початку вашої пригоди у світі Hot Wheels®, упакованих у декоративну коробку для зручного транспортування. Hot Wheels® представляє найстильніші й унікальні спортивні автомобілі, які надихають на творчі ігри та заохочують придумувати власні круті пригоди. подарунок для дітей віком від 3 років і колекціонерів Hot Wheels®, які хочуть розширити свої колекції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Висота | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 50 |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 7 мм |
| Мoдель | Hot Wheels |
| Марка | Hot Wheels |
| Матеріал | Metal |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Dla chłopców |
| Тип | Akcesoria do pojazdow |
| Паковання | Pudełko |
| Характер | Hot Wheels |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 431 ₴




