
Іграшка на пульті керування Rastar Group R/C Auto Laferrari Aperta 1:14
3 712 ₴
- В наявності
- Код: 82712284
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Rastar Group R/C Auto Laferrari Aperta 1:14 ліцензійний автомобіль на дистанційному керуванні Ferrari LaFerrari Aperta в масштабі 1/14. Модель на основі ліцензії LaFerrari Aperta була відтворена в найдрібніших деталях. Вищевказаний автомобіль є дуже красивою та швидкою моделлю на дистанційному керуванні. Силует машини виглядає легким і динамічним. Кузов та інші деталі транспортного засобу зменшено. На дорозі силует машини виглядає легким і динамічним. Підвіска підвіски забезпечує плавність ходу. Розваги підвищуються завдяки сяючим переднім і заднім світлодіодним ліхтарям, які вмикаються під час руху. Смак доповнюється м’якою підвіскою, дверцятами, що відкриваються, і фарбою, навіяною оригінальним кольором. Все виготовлено з матеріалів найвищої якості, що робить автомобіль Rastar не тільки джерелом розваги, але й чудово виглядає на полиці. Крім того, модель оснащена функцією дрейфу, яка активується за допомогою дистанційного керування. LaFerrari Aperta готовий до їзди прямо з коробки - просто вставте батареї. Технічні дані: Вміст набору:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rastar |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобільний блок живлення | Bateryjne 5xAA |
| Ваги | 1.5 |
| Вік | 6 lat+ |
| Вбудована відеокамера | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 34 мм |
| Звукові ефекти | Немає |
| Джерело живлення дистанційного керування | Bateryjne 2xAA |
| Колеса | Gumowe |
| Мoдель | Laferrari Aperta |
| Максимальна швидкість | 8 km/h |
| Марка | Rastar |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne, Plastik |
| Напрямок руху | Wszystkie |
| Приймання | 25 m |
| Світлові ефекти | Да |
| Зв'язок із пультом дистанційного керування | Radioa |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE, EN 71 |
| Доля | Dla chłopców |
| Тип | Pojazdy jeżdżące |
| Паковання | Karton ozdobny |
| Встановити вміст | Pilot, Samochód, Instrukcja |
| Характер | Немає |
| Частота | 2.4 GHz |
| Шкала | 1:14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 712 ₴




