
Садова іграшка Rolly Toys Brona Talerzowa Cambrigde
7 010 ₴
- В наявності
- Код: 83190599
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Дискова борона Rolly Toys Cambrigde іграшка для дитини, яка любить грати у фермера,
фермер чи садівник. Іграшка складається з трьох валів, які обертаються. Він має металеву конструкцію, що робить його більш міцним
Розваги для дітей. Підходить для тракторів Rolly Toys, обладнаних ручкою для буксирування
Rolly Toys trailers — німецька компанія, заснована в 1938 році Францем I
Роза Шнайдер. Сьогодні, після понад 75 років, сімейний бізнес все ще існує
з не меншою відданістю керують друге і третє покоління. Від
На початку своєї діяльності метою Rolly Toys було дарувати радість дітям і
батьків у всьому світі, через найякісніші іграшки для дітей
кг Вік: від 3 років Розміри упаковки: 52,5 x 35 x 24 см Розміри виробу: 61 x 90
x 27 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolly Toys |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6 |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 27 мм |
| Марка | Rolly Toys |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Тип | Akcesoria do pojazdów |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 010 ₴


