
Іграшка Masterkidz Centrum Alarmowe Bezpieczestwa в Plecaku MK07223 - Zabawka
4 013 ₴
- В наявності
- Код: 84839961
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Masterkidz Backpack Safety Alarm Center Усі послуги безпеки в одному рюкзаку? Це можливо завдяки набору Masterkidz. Добре розроблений рюкзак, який можна миттєво перетворити на центр екстреної допомоги, який включає лікарню, пожежну частину та поліцейську станцію. Іграшка дуже зручна в транспортуванні, швидко розбирається і збирається, тому ваша дитина завжди захоче брати її з собою! Код товару: MK07223 Портативні іграшки надзвичайно популярні та подобаються дітям, оскільки завдяки їм розвага ніколи не перериватиметься. Ваш малюк може брати з собою в будь-яку подорож свій сигнальний центр! Всі фігурки, машинки та інші аксесуари помістяться в спеціально розроблений рюкзак. Це не тільки робить іграшку більш мобільною, але й полегшує утримання порядку в кімнаті. У набір входить спеціальний рюкзак з будильником, набір дерев'яних фігурок, машинок і аксесуарів. Кожна іграшка має своє місце в рюкзаку, що дозволяє легко відслідковувати все. Рюкзак відкривається за допомогою блискавки, тому вам знадобиться лише хвилина, щоб упакувати або розпакувати іграшку. Розміри: 22 x 12 x 21 (см) Розміри упаковки: 33,5 x 15 x 27,5 (см)
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2.1 |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 12 мм |
| Марка | Masterkidz |
| Матеріал | Drewno |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Характер | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 013 ₴

