
Рюкзак Fjällräven Kanken Fog Pink 38х27х13 см шкільний
6 733 ₴
- В наявності
- Код: 111491109
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Fjällräven Kanken Fog Pink — культовий міський рюкзак з простим, вічним дизайном. Розроблений у 1978 році в Швеції з урахуванням проблем, пов'язаних з дитячим хребтом. Універсальна модель відрізняється довговічністю та актуальністю протягом десятиліть. Рюкзак однокамерний, підходить для дівчат і універсальний за призначенням. Розміри: висота 38 см, ширина 27 см, глибина 13 см. Об'єм 16 літрів. Оснащений кишенею для ноутбука або планшета. Колір: туман/рожевий (fog/pink). Простий і практичний дизайн робить його ідеальним вибором як для школи, так і для повсякденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 16 л |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Рік розроблення | 1978 |
| Додаткові кишені | Кишеня для ноутбука або планшета |
| Кількість відділень | 1 |
| Мoдель | Kanken |
| Призначення | Шкільний рюкзак |
| Об'єм | 16 л |
| Стать | Для дівчаток, універсальний |
| Країна виробництва | Швеція |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 733 ₴



