
Конюшня Hipo Stajnia 7 боксів Kids Globe 72,5х60х37,5 см
5 766 ₴
- В наявності
- Код: 114091761
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конюшня Hipo Stajnia від виробника Kids Globe представляє собою ігровий набір з 7 боксами для коней. Розміри конструкції: 72,5 см у довжину, 60 см у ширину та 37,5 см у висоту. Це дитячий ігровий набір для моделювання фермерської діяльності та догляду за кіньми. Набір призначений для розвитку уяви та рольових ігор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Globe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 72.5 мм |
| Кількість боксів | 7 |
| Мoдель | Hipo Stajnia |
| Стан | Нове |
| Тип | Конюшня/Ферма |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 766 ₴


