
Будинок для ляльок Willa Maja Adar дерев'яний без меблів 47x35x63 см
12 024 ₴
- В наявності
- Код: 114355990
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будинок для ляльок Willa Maja від виробника Adar — це дерев'яна конструкція, призначена для дітей від 3 років. Будинок виконаний з високоякісної фанери з сертифікатом FSC®, що підтверджує екологічність матеріалу та відповідальний підхід до виробництва. Розміри будинку становлять 47 см у ширину, 35 см у глибину та 63 см у висоту, що дозволяє легко розмістити його в дитячій кімнаті. Будинок має модульну конструкцію з кількома кімнатами, кожну з яких можна оформити на бажання дитини. Діти можуть створити вітальню, спальню, кухню або ігрову кімнату, розвиваючи при цьому творчість та уяву. Будинок продається без меблів та аксесуарів, що дає дітям можливість самостійно вибирати елементи декору та предмети інтер'єру, сприяючи розвитку креативності та персоналізації простору для ігор.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adar |
| Стан | Новий |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 63 мм |
| Тип | Аксесуари |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3+ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 35 мм |
| Кількість кімнат | Кілька |
| Комплектація | Без меблів та аксесуарів |
| Конструкція | Модульна |
| Мoдель | Willa Maja |
| Матеріал | Фанера |
| Наявність балконів | Да |
| Наявність терас | Да |
| Сертифікат FSC | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 024 ₴


