
Коляска для ляльок Bayer Chic 2000 Mika Combi 2в1 з квітами
4 873 ₴
- В наявності
- Код: 140204130
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коляска для ляльок Bayer Chic 2000 Mika Combi — універсальна модель 2 в 1, яка трансформується з глибокої колиски (гондоли) у прогулянкову коляску. Коляска виготовлена німецькою фірмою Bayer Chic і призначена для ляльок до 52 см. Корпус виготовлений з пластику. Коляска оснащена чотирма колесами, передні колеса обертаються на 360 градусів, що забезпечує легкість маневрування. Ручка коляски регулюється за висотою в діапазоні 47-80 см і може бути перекладена з обох боків. Ручка виготовлена з поролону. Коляска має складний навіс, який може бути встановлений у будь-яку позицію. Модель оснащена 3-точковими ременями безпеки, сіткою для покупок, регульованим підніжком і спинкою. У комплекті йде чохол, який ідеально підходить для обох версій коляски. Можливий монтаж спереду або ззаду за напрямком руху. Коляска має складну раму. Розміри: 73x41x82 см (довжина x ширина x висота). Вага: 4 кг. Дизайн коляски прикрашений квітковим паттерном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bayer Chic |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 41 мм |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 |
| Можливість монтажу | Прозом або задом |
| Висота ручки регульована | 47-80 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 73 мм |
| Кількість коліс | 4 |
| Конфігурація | 2 |
| Мoдель | 2000 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал ручки | Поролон |
| Навіс | Сковадний |
| Передні колеса | Обертові |
| Підніжка | Регульована |
| Позиці навісу | спідня позиція |
| Стать | Для дівчаток |
| Призначено для ляльок до | 52 |
| Рама | Складана |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Ручка переставна | Да |
| Сітка для покупок | Да |
| Спинка | Регульована |
| Тип | Коляска для ляльок |
| Колір | Рожевий із квітами |
| Чохол у комплекті | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 873 ₴



