
Мольберт Nordic Play Nature 3 в 1 дошка для малювання 96x57.5х48.5 см
4 608 ₴
- В наявності
- Код: 141864881
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тристоронній мольберт Nordic Play Nature 3 в 1 від бренду Nordic Play призначений для дитячої творчості. Одна сторона оснащена чорною дошкою для крейди, друга сторона — магнітною білою дошкою для маркерів. Мольберт виготовлений на 100% з сертифікованого дерева FSC®, що забезпечує екологічність та безпеку для дітей. Розміри: 96 х 57,5 х 48,5 см. Оснащений зручною полицею для зберігання аксесуарів. Призначений для використання у приміщеннях. Відповідає стандартам безпеки CE, EN71, REACH. До комплекту входить 50 аксесуарів: 26 букв, 11 цифр, 5 символів, 4 стакани для крейди та маркерів, 1 коробка крейди, 1 губка для стирання у дерев'яному корпусі та повстяні затискачі. рішення для розвитку творчих здібностей дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина | 57.5 мм |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 48.5 мм |
| Дошка з крейдою | Чорна |
| Кількість аксесуарів у комплекті | 50 |
| Комплектація | 26 |
| Мoдель | Nature 3 In 1 Easel |
| Магнітна дошка | Біла |
| Матеріал | Дерево FSC сертифіковане |
| Полиця для аксесуарів | Да |
| Застосування | Для використання в приміщеннях |
| Сертифікація | CE, EN71, REACH |
| Тип | Мольберт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 608 ₴


