
Дитячий автомобіль Audi RS6 GT чорний на акумуляторі EVA шкіра пульт
10 085 ₴
- В наявності
- Код: 147795290
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний дитячий автомобіль кабріолет Audi RS6 GT чорного кольору на акумуляторі з дистанційним керуванням пультом 2.4G. Розміри: довжина 107 см, ширина 68 см (із дзеркалами), висота 53 см. Оснащений двома електромоторами потужністю 45 Вт кожен та третім мотором для керування рулем. Акумулятор 12В 4.5 Ач літій-іонний з зарядним пристроєм 220-230 В. Піноластові колеса EVA діаметром 23 см та шириною 8 см. М'яке сидіння з еко-шкіри (розміри 33х18 см). Швидкість 3-5 км/год. Керування можливе пультом (батько/матір) або самостійно дитиною через руль і педаль газу. Відкривні двері з блокуванням. Світлячи передні та задні фари з вимикачем. Клаксон. Панель музичного керування з мелодіями, регулювання гучності, гніздо MP3 та USB. Амортизатори на задній осі. 4 передачі (передня: повільна, швидка, максимальна; задня: постійна). Перемикач вперед-назад на пульті. Індикатор заряду батареї (вольтметр) на музичній панелі. Два бічних дзеркала. Звук запуску двигуна. Ремені безпеки. Клірентс близько 10 см. Середній час роботи 1.5-2 години. Вага 15-17 кг. Максимальне навантаження 30 кг. Рекомендований вік 1-5 років. Однмісний. Інструкція польською та англійською мовами. Картонна упаковка. Потребує простої самостійної збірки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audi |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори | На задній осі |
| Блокування дверей | Да |
| Бічні дзеркала | 2 |
| Вага автомобіля | 15-17 |
| Вхідна напруга заряджання | 220-230 |
| Висота | 53 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гніздо MP3 і USB | Да |
| Діаметр коліс | 23 мм |
| Довжина: | 107 мм |
| Ємність акумулятора | 4.5 |
| Звук запуску двигуна | Да |
| Індикатор заряджання | Вольтметр |
| Клаксон | Да |
| Кліренс | 10 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Кількість електромоторів | 3 |
| Мoдель | RS6 GT |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 |
| Матеріал коліс | Пенопласт EVA |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мінімальна швидкість | 3 |
| Потужність кожного мотора | 45 |
| Музична панель | Да |
| Напруга акумулятора | 12 |
| Напруга живлення | 12 |
| Відчиняються двері | Да |
| Перемикач вперед-назад | На пульті |
| Привод | На задні колеса |
| Розміри сидіння | 33 |
| Регулювання гучності | Да |
| Режим керування | Пільйот-ручний |
| Рекомендований вік | 1-5 |
| Ремені безпеки | Да |
| фари, що світяться | Да |
| Середній час роботи | 1.5-2 |
| Тип | Дитячий автомобіль кабріолет |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | Пульт 2.4G і кермо |
| Функція wolnego startu | Да |
| Ширина | 68 мм |
| Ширина коліс | 8 |
| Мова інструкції | Польська, англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 085 ₴


