
Клітка садова Gravora для курей 100x105x120 см гальванізована сталь сріблястий
5 863 ₴
- В наявності
- Код: 187683830
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Просторна садова клітка Gravora для курей, розроблена для утримання домашньої птиці в саду та городі. Також підходить для інших дрібних тварин таких як качки, кролики та гуски. Клітка виготовлена з гальванізованої сталі, що забезпечує високу міцність і стійкість до корозії, дозволяючи їй служити довгі роки в умовах відкритого повітря. Конструкція відзначається стабільністю та надійністю. Просторий внутрішній простір розміром 100 x 105 x 120 см (ширина x глибина x висота) дозволяє тваринам вільно переміщатися, що важливо для їх здоров'я та хорошого самопочуття. Підвищена безпека забезпечується наявністю дверей на петлях із замком, що значно підвищує рівень захисту тварин. Колір корпусу - сріблястий. Матеріал - гальванізована сталь. Обладнання включає двері із замком. Виріб потребує самостійної збірки. EAN: 8721012410381.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 105 мм |
| Двері | Із замком на петлях |
| Мoдель | G06140112 |
| Матеріал | Гальванізована сталь |
| Монтаж | Вимагає самостійного збирання |
| Призначення | Для курей, качок, кроликів, гусей |
| Тип | Клітка садова для курей |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 863 ₴



