
Дитячий електромобіль Lean Cars Land Rover Discovery DLS-K06 червоний
12 598 ₴
- В наявності
- Код: 193598108
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий електромобіль Lean Cars Land Rover Discovery DLS-K06 у червоному кольорі представляє собою реалістичну легендарного позашляховика. Транспортний засіб оснащений двома електродвигунами потужністю 45 Вт кожен, що працюють від акумулятора 12В 7Ач. Автомобіль розвиває швидкість 3-4 км/год і може функціонувати до 1 години на одній зарядці (час зарядки 8 годин). Коробка передач автоматична з 3 швидкостями. Розміри транспортного засобу: 95 см довжини, 61 см ширини, 51 см висоти. Максимальна вантажопідйомність 30 кг, власна маса 12,3 кг. Безпеку забезпечує автоматичне гальмування при відпусканні педалі газу та екстрена зупинка з пульта управління. Салон обладнаний дверима, що відкриваються, ключами запалювання, ремнями безпеки та сидінням з екокожі. Колеса виконані з м'якого матеріалу EVA. Управління здійснюється пультом з частотою 2.4G та трьохступінчастою регулюванням швидкості. Автомобіль оснащений передніми LED фарами, аудіосистемою з підтримкою USB, Bluetooth та FM-радіо з функцією MP3. Розміри упаковки: 95,5 см x 52 см x 29,5 см, вага упаковки 14,4 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Land Rover |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12 |
| Аудіосистема | USB, Bluetooth, FM-радіо, MP3 |
| Вага паковання | 14.4 |
| Час заряджання | 8 |
| Час роботи | 1 |
| Висота | 51 мм |
| Висота паковання | 29.5 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 95 мм |
| Довжина паковання | 95.5 |
| Ключі запалювання | Да |
| Коробка передач | Автоматична, 3 швидкості |
| Мoдель | DLS-K06 |
| Максимальне обci| сіння | 30 |
| Маса власна | 12.3 |
| Матеріал коліс | М'який EVA |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Потужність двигуна | 90 |
| Відчиняються двері | Да |
| Передні фари | LED |
| Ремені безпеки | Да |
| Система керування | Пульт 2.4G з триступеневим регулюванням швидкості |
| Швидкість | 3-4 |
| Тип | Дитячий електромобіль |
| Гальмо | Автоматичний з екстреною зупинкою з пульта |
| Ширина | 61 мм |
| Ширина паковання | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 598 ₴



