Оптоволоконний трансивер SFP+ StarTech PLUSSRST (65030885645) призначений для високошвидкісної передачі даних у мережах 10 GbE. Тип: SFP+ волоконно-оптичний трансивер. Стандарт: 10GBASE-SR. Тип волокна: багатомодове (MMF). Максимальна дальність передачі: 300 м (984 ft). Інтерфейс підключення: LC. Довжина хвилі: 850 нм. Підтримка DDM (Digital Diagnostic Monitoring). Колір: срібний. Максимальна швидкість передачі даних: 40000 Мбіт/с. Типове енергоспоживання: 1.3 Вт. Середній інтервал між відмовами (MTBF): 498745585 годин. Сумісність: Palo Alto Networks. Розміри модуля: ширина 58.4 мм, глибина 13.9 мм, висота 13.7 мм. Упаковка: ширина 90 мм, глибина 115 мм. Кількість в упаковці: 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Startech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.37 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 1.39 мм |
| Глибина паковання | 11.5 |
| Довжина хвилі | 850 |
| Інтерфейс під'єднання | LC |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна дальність передавання | 300 |
| Максимальна швидкість передавання даних | 40000 |
| Мoдель | PLUSSRST |
| Призначення | Для комп'ютерних мереж |
| Підтримка DDM | Да |
| Сумісність | Palo Alto Networks |
| Стан | Нове |
| Середній інтервал між відмовами (MTBF) | 498745585 |
| Стандарт | 10 |
| Тип | Модуль SFP+ |
| Тип волокна | Багатомодрова (MMF) |
| Тип кабеля | Оптоволокно |
| Типове енергоспоживання | 1.3 |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 5.84 мм |
| Ширина паковання | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴


