Монітор Samsung 24'' T370 (LF24T370FWRXEN) призначений для роботи та розваг. Діагональ екрана 24 дюйми, розділення 1920x1080 (FullHD), технологія LED з матрицею IPS забезпечують чітке зображення з широким кутом огляду 178 градусів. Частота оновлення 75 Гц, час відклику 5 мс. Комплектація включає кабель живлення, кабель HDMI, інструкцію польською мовою та гарантійний листок. Корпус чорного кольору. Підтримує кріплення на стіну. Вага з підставкою 2.9 кг. Річне споживання енергії 18 кВт·ч. Тип пристрою - бізнесовий. Кнопка повного вимикання живлення. Екран матовий без глянцю. Формат екрана 16:9.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Широкоформатний екран | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI |
| Розміри | |
| Ширина | 53.92 мм |
| Висота | 42.53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 |
| Час відгуку | 5 |
| Глибина з підставкою | 232 мм |
| Річне енергоспоживання | 18 |
| Діагональ екрана | 24 |
| Динамічне контрастне ставлення | Мега |
| Довжина: | 23.2 мм |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Комплектація | Кабель живлення, кабель HDMI, інструкція польською мовою, гарантійний лист |
| Мoдель | LF24T370FWRXEN |
| Монтаж на стіну | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 |
| Розмір пікселя | 0.275 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Режим HDR | Немає |
| Тип пристрою | Бизнесовое |
| Кут огляду | 178 |
| Функція повороту | Немає |
| Частота оновлення | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴








