Доставка зі складу 5-10 днів. Ігровий монітор Gigabyte M28U Досліджуйте унікальні функції монітора Gigabyte M28U та приєднуйтесь до гри. Пристрій створено з думкою про геймерів, тому він швидко стане вашим вікном у віртуальні світи. Завдяки підтримці технології HDR монітор пропонує ширший діапазон яскравості та контрастності, що робить ігри ще більш атмосферними. Gigabyte M28U забезпечить вам плавне зображення 4K UHD, а технології захисту очей зведуть втому очей до мінімуму. Найвища якість кольору Gigabyte M28U перенесе вас у реалістичний світ ігор. Завдяки 8-бітній матриці та 94% відтворення колірного простору DCI-P3 кольори порадують вас і повністю оживлять кожне зображення. Монітор також підтримує стандарт DisplayHDR 400. Ця технологія забезпечує достатній контраст і глибину кольору, тому ви можете бачити кожну деталь як у яскравих, так і в дуже темних сценах. Насолоджуйтесь найвищою частотою оновлення, повною глибиною кольору та ефектом HDR. Підтримка стандарту DisplayPort High Bit Rate 3 (HBR3) гарантує максимальну пропускну здатність. Шалено швидкий екран Насолоджуйтесь винятковою плавністю зображення завдяки матриці IPS Super Speed з частотою оновлення 144 Гц і часом відгуку 1 мс (GTG). Завдяки йому і ігри, і фільми радують динамікою, а стеження за курсором миші на екрані ще точніше. Вища частота означає, що кадри зображення оновлюються частіше за секунду, роблячи рух краще відтвореним і, отже, більш реалістичним. HDMI 2.1 забезпечує приголомшливі враження від ігор на останніх консолях. Більше того, він забезпечує вихідне відео 4K UHD із вражаючою частотою оновлення 120 Гц без субдискретизації кольоровості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Широкоформатний екран | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Розміри | |
| Ширина | 63.7 мм |
| Висота | 53.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | Да |
| Вага | 6.9 |
| Час відгуку | 1 |
| Вхід/Вихід | DisplayPort, HDMI |
| Річне споживання енергії | 33 |
| Діагональ екрана | 28 |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Довжина: | 19.4 мм |
| Код сертифікації | 406776 |
| Контрастність хххх:1 | 1000000:1 |
| Марка | Gigabyte |
| Мoдель | M28U |
| Потужність | 115 |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 |
| Розмір пікселя | 0.16 |
| Роздільна здатність екрана | 4 |
| Режим HDR | Да |
| Стандарт VESA | 100×100 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178 |
| Кути огляду по горизонталі | 178 |
| Функція повороту | Да |
| Частота оновлення | 144 |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴




