Доставка зі складу 5-10 днів. Надшвидкісна мережа 10 Гбіт/с У 10 разів швидше, ніж стандартний Gigabit Ethernet, який легко справляється із завданнями, що потребують пропускної здатності, як-от передавання великих файлів, потокове передавання 8K та ігри з низькою затримкою вдома/SOHO/SMB. Швидші та більші відстані завдяки оптоволокну XGN100F забезпечує швидкий і надійний доступ до мереж 10 Гбіт/с на більшій відстані, ніж традиційні мідні мережі. Розроблено спеціально для професіоналів, яким потрібна швидка передача з дому чи офісу. Оптимізоване охолодження для інтенсивних завдань Наш ефективний радіатор забезпечує охолодження XGN100F під час роботи. Інтерфейс PCI-E Gen-3 оптимізує продуктивність підключення до комп’ютерної системи та забезпечує легке встановлення для високопродуктивних мереж. Якість обслуговування (QoS), пріоритезація пропускної здатності Вбудована технологія якості обслуговування (QoS) автоматично визначає пріоритет пропускної здатності для ваших найважливіших програм. Завантажуйте великі файли, зберігаючи плавний веб-серфінг, ігри та потокове передавання на всіх підключених пристроях. Системні характеристики Функції Характеристики обладнання Швидкість Заходи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Стан | Новий |
| Ширина | 8.2 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 6.8 мм |
| Двостороннє передавання | Full Duplex |
| Інтерфейс | PCI-E |
| Мoдель | XGN100C-ZZ0101F |
| Передавання двостороннє | Full Duplex |
| Зв'язок | Дротова |
| Сертифікати | CE |
| Швидкість передавання даних | 1000 |
| Тип | Мережева карта |
| Тип картки | Внутрішня |
| Тип портів | Ethernet RJ-45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴





